Twoje wymarzone M2

Zakup na kredyt hipoteczny

Oczywiście zakup każdej z oferowanych przez nas nieruchomości można sfinansować kredytem hipotecznym.

W celu zaoszczędzenia czasu naszych klientów oraz ułatwienia im formalności związanych z wyborem najlepszej oferty kredytu hipotecznego oraz procesowaniem wniosków, współpracujemy z doradcą finansowanym doświadczonym w finansowaniu zakupów na rynku pierwotnym.

Z wszelkimi pytaniami dotyczącymi finansowania zakupu nieruchomości zapraszamy do kontaktu:

Wiesław Młyński – tel. 888203910

oferta z ponad
14 banków komercyjnych
decyzja kredytowa
nawet w 3 tygodnie
Wykończenie
pod klucz
sprawdź
Zakup na kredyt
hipoteczny?
sprawdź
Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej wymarzonej nieruchomości :)
Przedstawione na stronie internetowej 3property.pl materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji projektu. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Przedstawione wizualizacje nie stanowią w szczególności oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1145).
Wszelkie prawa do ww. materiałów są zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych(tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1231). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody 3 Property Sp. z o.o.
W przypadku zapotrzebowania na ww. materiały prosimy o kontakt na adres: biuro@3property.pl